сьогодні
20 січня 2017
Loading...

11:33

1405 платників Черкаської області працюють у власних “електронних кабінетах”

1368706211_0950.1000x800

За даними профільного підрозділу ГУ Міндоходів у Черкаській області наразі за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків» подають звітність 1405 платників або 3 відс. від загальної кількості платників, які надають електронну звітність.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Користувачі онлайнового сервісу мають можливість готувати, заповнювати і надсилати звітність в електронному вигляді з одночасним отриманням квитанції про її прийняття (або неприйняття). Окрім того, можливості сервісу дозволяють платникам переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату і прогноз щодо платежів до кінця цього року, скористатися підказкою «Податковий календар» та інформацією із довідників (ДПІ, КВЕД, КОПФГ, УКТЗЕД, форм власності, органів виконавчої влади, ознак доходів, податкових пільг тощо).

Черкаські «піонери» використання новацій називають серед основних переваг роботи в Кабінеті зручність, вивільнення часу, можливість дистанційного спілкування з будь-якого куточка країни. Вони активно агітують інших платників на користь нововведень. Так, своє ставлення озвучив підприємець з Чигирина Віктор Дубовий: «Впровадження сервісу «Електроний кабінет платника» є зручною процедурою для мене, бо дає можливість самостійно звітуватись он-лайн в зручний для мене час, що значно скорочує час на здійснення податкових процедур. Я вже близько 2 місяців користуюсь вказаним сервісом. Тепер я маю змогу переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату. Про граничні терміни подання документів та сплати податків завжди нагадає «Календар платника».

Нагадуємо, електронний кабінет платника податків – це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може без використання спеціально встановленого клієнтського застосування. Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та органів державної фіскальної служби з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Детальну інформацію з цього та інших питань платники податків та зборів можуть отримати, звернувшись до найближчого сервісного центру ДПІ ГУ Міндоходів в області; в он-лайн режимі – на Черкаський інформаційно-діловий портал за адресою www.city.ck.ua. За наявності проблемних питань слід звернутися за номером гарячої лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.